מיקסרים (מערבלים)

המערבל הוא מכשיר אידיאלי לערבוב ופיזור של חומר מוצק-נוזל, נוזל-נוזל. משמש לערבוב הומוגני של נוזלים וחומרים בצמיגות שונה מנמוכה לגבוהה. נועד בעיקר לערבול בתחום החומרים הביולוגיים, חומרים פיזיקליים וכימיים, ריאגנטים, מוצרי קוסמטיקה בריאות ועוד.

 

מאפשר לבצע מגוון רחב של תהליכים, כגון הומוגניזציה, פיזור, אמולסיה ופינוי אוויר.

משיג מוצרים מתחלבים יציבים במיוחד הודות למכלול הערבול הקואקסיאלי שלו ומערכת רוטור-סטטור חדשה עם עוצמת גזירה גבוהה, המאפשרת פיתוח של מוצרי צמיגות גבוהה ומוצרים ריאולוגיים מורכבים.

 

ערבול, ואקום, לחץ, חימום וקירור משולבות ונשלטות על ידי מערכת פיקוח על התהליך. הוא מאפשר יצירת נוסחאות, רישום ערכים של פרמטרים קריטיים, חריגות וכו', באמצעות Ethernet, תוך תקשורת חזותית ואינטואיטיבית עם המפעיל.

 

ארגונומיה מעולה, המאפשרת ניצול קל ואינטואיטיבי של הציוד, כלי ערבוב קואקסיאליים בשליטה עצמאית, רוטור-סטטור גזירה גבוהה, כניסה משולבת של מוצקים ונוזלים, בקרה רציפה על תהליך הייצור, חזרתיות בייצור, תפוקות ותנובות גבוהות.

 

שימושים עבור פיתוח מוצרים, ייצור כמויות קטנות עד בינוניות, בקרת איכות ובדיקת חומרים מנוע זרם ישר ללא מברשות. מתאים למגוון רחב של חומרים, לעבודה עם ראשי ערבוב שונים, פעולה יציבה וקבועה עם בקרת מהירויות, תנועה וזמן.

  • ברשותנו מערבלים לצרכי מחקר לחומרים ונוזלים עם צמיגות נמוכה עד גבוהה
  • מערבלים לייצור קטן עד בינוני לחומרים ונוזלים עם צמיגות נמוכה עד בינונית (לא בטון 😊)